С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Преждевременното раждане, превенция и рискове

Преждевременните раждания в България през последните две години са 7.9% по...

10 истини и заблуди за кашлицата

Кашлицата е неприятен симптом, съпътстваш някои заболявания. Не винаги можеш да...

Правила за здрави зъбки

Ако малкото спи неспокойно, а денем мрънка и отказва да се храни с по-твърди...

Детска стачка? Не изпадайте в паника !

Ако детето ви внезапно откаже да яде, да спи или дори да ака, не се ядосвайте и...

Последно посещение: Дата и час: Пон Ное 19, 2018 12:19 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 07, 2009 6:31 pm 
бърборко

Аз, не че съм се затресла от притеснение, ама ми стана интересно, за това попитах за теста - без мен ще мине, със сигурност - няма как да дам пари за нещо, с което няма хич да се съобразя. :lol:
Просто се качих вчера на кантара и пак съм ги докарала едни 65 кила, които за мен са в повече, поне под 60 да падна, не се чувствам удобно в себе си. :lol:
А провисналото ми коремче свидетелства само за налегналия ме мързел,'щото само с "диета" няма да му подобря формата, ще трябва да се поизпотя.
Постепенно сме си създали едни навици с благоверния, да се глезотим с гушкане, топъл шоколад и бисквити като заспят всички деца, нали и ние сме хора :lol: .
Пък и ми се ще да постегна снагата, че да подготвим "почвата" за следващото, дето ще го чакаме да заспи. :lol: :baby:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 07, 2009 7:27 pm 
фурия
Аватар

Аз добре качвам от бисквити, кроасни, солети. И бързо.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 07, 2009 7:52 pm 
Аватар

Теста е 55лв и ен се взима кръв,не се пражи и през три месеца,а след първите 6 месеца и това е правенето има ефект много съм доволна аз

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 07, 2009 8:29 pm 
фурия
Аватар

Е, не се обиждай. Аз казвам каквото съм чувала. Знам и за други хора, които са доволни. За цената съм изненадана. Когато чух за пръв път беше доста по-висока.
Разкажи ни повече. Какво точно се прави. Как така не се взима кръв? Аз значи съм в тотална заблуда. Какво ядеш и т.н. 5 килограма за толкова малко време е постижение.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 08, 2009 12:55 pm 
Аватар

Ами в лявата ръка се държи някакво метално,а на десния палец лекарката опира не6то кати химикал в определени точки,в един кръг поставя ампули с някаква течност,и на компютар отчита коя храна как деиства след като една по една всички храни минат ги комбинира и ти казва какво може да се комбинира и какво не,плодове не е ядат за десерт,а полувин час преди ядене,най често бялото вино мойе само като алкохол да се приема,а понякога и червено,никакви наторални сокове,чипсове,солети и дъвки,всяко нещо на което на опаковката има Е не се позволява,може да се яде до 19:30ч лятно време и 18:30ч зимно време!Месо и риба не се комбинира с млечни продукти,исползва се само зехтин и на всеки индивидоално се опеделя каква сол може да исползва и т.н. Много е дълго ако ще трябва да ви го кажа цялото,но ефект има и то е невероятен.С кумата ни заедно го правихме и заедно го испълняваме,всеки ден се чуваме и споделяме какво сме си зготвили или с какво сме съгрешили,но се чувствам невероятно,радвам се,че си го направих и повчрвах,че ще има ефект и има !!!!И свалих 6 кг за един месец

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 08, 2009 1:09 pm 
фурия
Аватар

Браво. Значи правилни са ми наблюденията за пакетираната храна. Някак преди не ми се отразяваше толкова, но последно качих 4 килограма точно от такава храна. При търчане и разправии с две деца, тонове домакинска работа, след това море ... и 4 килца отгоре. Направо невероятно. Моят мъж постоянно си хапва сладки неща и нищо му няма, но при мен явно ще трябва да има абсолютна забрана. По-добре някой домашен сладкиш от време на време или плодове.
Благодаря за информацията. Много е интересно. Може в някакъв момент да си направя и аз. Но ще опитам да стигна стартовите си килца сама. Ако се реша, ще питам за координати, защото цената наистина е добра. Мен искаха да ме уреждат за 80лв. И аз както обяснявах, че няма да дам пари за подобно нещо, така дадох сума ти пари за масажи с вакуум, които са много добри, но не съм сигурна че ни отговарят на стандарта за сега.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 08, 2009 1:48 pm 
Аватар

Значи и аз където ходих беше 80лв,но бяхме три жени и ни взеха по 5лв.Всяка една храна която е опакована не е полезна,даже и пчените пилешки паржолки които изглейдат така апетитно и те неса,има достатчно консерванти в тях които нетрябва да се консумират,жената която ни прави теста е на 45г и не и личи въобще,страхотно тяло,чиста кожа,родила е 3 деца и трите са момичета и цял живот се храни по този начин,чувства се много добре,а така и изглежда!!!Моя мъж също много сладко яде и какво ли не,а не му се лепи нишичко,ама мъже са си,нали знаете,че мъжете нямат целулит защото било грозно,така,че и затова недебелеят,а и при нас след раждането всичко се променя и никога няма да е същото каквото е било преди бременноста,казано е и е доказано.Моят гинеколог ми каза да не се притеснявам за нищо,че за една година след раждането всичко ще е ок,жената се прибира до годинката,не на 100%,но на 98% което е доста обнадеждаващо!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 12, 2009 12:40 am 
Аватар

моето дете е вече на година и четири месеца...а аз не съм свалила и грам.дори напротив качих когато родих.лошото е че колкото и да опитвам немога да сваля.е признавам това лято от 72 станах 67 но там заковах...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 18, 2010 5:38 am 
Аватар

яко ходене в парка с кучетата,детенце и таткото + фитнес с една приятелка :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Окт 17, 2018 7:58 pm 
любопитко

Свалят се с много тренировки и правилно хранене

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Окт 21, 2018 1:08 pm 
любопитко

Да, така е и с голяма мотивация
зъбни импланти цени,дентална клиника софия,ортодонт софия

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Модератор: desa84 Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]